Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος γραφείων γενικού τουρισμού για πραγματοποίηση πολυήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης στη Ρουμανία

Ανακοινοποίηση

Σύμφωνα με την παρ. 1 του άρθρου 14 του παραπάνω σχετικού, το ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΠΑ.Λ. & 1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ προκηρύσσει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή προσφοράς από Ταξιδιωτικά Γραφεία, προκειμένου να πραγματοποιηθεί η εκπαιδευτική εκδρομή - επίσκεψη μαθητών/τριών του σχολείου στη Ρουμανία, στο πλαίσιο εγκεκριμένων εκπαιδευτικών προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων (παρ. 1 του άρθρου 3 της παραπάνω σχετικής ΥΑ). Οι προσφορές πρέπει να απαντούν σε όλα τα ζητούμενα, ώστε να είναι ποσοτικά και ποιοτικά συγκρίσιμες και να διασφαλίζεται η επιλογή της πλέον συμφέρουσας. Οι προσφορές, ενσφράγιστες ή μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με κωδικό ασφαλείας, θα πρέπει να κατατεθούν στο γραφείο της Διευθύντριας κ. Μαρίας Κοκκίνου, έως την Πέμπτη 08/02/2024, ώρα: 11:30 π.μ.

Για να κατεβάσετε το έγγραφο πατήστε εδώ!